Hayatımızı Şekillendiren On Yıl (Cep Boy, 2. Baskı)

Hayatımızı Şekillendiren On Yıl (Cep Boy, 2. Baskı)
  • Yazar: Meg Jay
  • Baskı Yılı: 2017
  • Sayfa Sayısı: 360
  • Dili: Türkçe

 

“İş yerimde olmadığım zamanlar, kelimenin tam anlamıyla yatak odasında dikilip etrafına bakınarak kendi kendine sorular soran 25 yaşında bir öğret- menim. Ben şimdi ne yapıyor olmalıyım? Yetişkinler neler yapar? Ben nasıl yetişkin olabilirim? Kitabınız bazı endişelerimi doğrudan ele almış ve hayatımda olan bitenler hakkında hissettiklerimi aynen keli-melere dökmüş. Sadece hissettiklerimi ifade edip adını koymakla kalmadınız, aynı zamanda kitabınızdan ilham alarak nasıl ileriye gidebileceğimi ve nasıl bir yetişkin olabileceğimi de fark ettirdiniz. ”
Scott T. — Midland, TX
“Kitap, kafama vura vura bana beni anlatıyor. Hayatımın bu döneminde ihtiyacım olan şey tastamam bu kitap.”
Krishna D. — Sydney, Avusturalya ve Jakarta, Endonezya
“24 yaşındayım ve sürekli olarak hayatımı heba ettiğim hissini taşıyordum; fakat herkes bana, ‘Merak etme, her şey yoluna girecek, henüz sadece 24 yaşındasın,’ diyor. Yüzlere çarptığınız soğuk su için teşekkür ederim. Kitabın her sayfası şahsıma birebir uyuyor. Yirmi küsur yaşındaki her arkadaşıma bu kitaptan almak istiyorum.”
Ryan L-K. — Sacramento, CA
“Bu kitap için teşekkür ederim. Kendim dâhil, benim yaş grubumdaki herkesin konuştuğu ama özüne inemediği her şeyi kapsıyor.”
Amanda S. — Long Island, NY
“Böyle bir şaheser yazdığınız için teşekkür ederim. Kitabınız hayat değiştiriyor ve ben kendimi daha özgür hissediyorum. Şimdi; yönümü tayin edebilme duygum gelişti, bir amacım var ve herkese kitabınızdan bahsediyorum.”
Eva G. — Şikago, IL

Diğer Kitaplar