Dört Kısacık Saniye

Dört Kısacık Saniye
  • Yazar: K. A. Tucker
  • Baskı Yılı: 2017
  • Sayfa Sayısı: 418
  • Dili: Türkçe

 

İnanıyorum ki bir insanın hayatını etkilemek için yılların, ayların, haftaların yok.
Sadece saniyelerin var.
Onların sevgisini kazanacağın saniyeler.
Ve onları kaybedeceğin saniyeler.
Bir striptiz kulübünün sahibi olmak, pek çok adamın hayal ettiği türden bir fantezi değil. Uzun çalışma saatleri, iş yerinde bir tımarhane koğuşu ayarlamayı gerektirecek kadar çok sorunu olan çalışanlar ve ensesinden ayrılmayan polisler sayesinde yirmi dokuz yaşındaki Cain; çalıştırdığı kadınların hayatını kurtarmak gibi, pek de dile getirmediği bir amaçla başladığı işin geleceğinden endişelenmektedir. Ve sonra sarışın, ela gözlü Charlie Rouke kapısından içeri girer ve her şey gerçekten de karmakarışık hale gelir. Cain, “personeli ile ilişkiye girmeme” konusunda sıkı bir kural uygulamaktadır. Fakat Charlie’nin etrafında olmak, Cain’in otokontrolünü zorlamaktadır… ve bir kadın bunu başaramayalı uzun zaman olmuştur.
Yirmi iki yaşındaki Charlie Rouke’un, artık çok geç olmadan önce ortadan kaybolabilmek için kısa zamanda çok fazla para bulması gerekmektedir. Erkekler için elbiselerini çıkarmak midesini bulandırsa da Charlie, en azından oyunculuk ve dans konusundaki yeteneklerini değerlendirebildiği tesellisiyle avunmaktadır. Ve her ne kadar dansçı arkadaşları; samimi bir şefkati olan, seksi ve incelikli patronlarını kafeslemeye çok hevesli olsa da bu, Charlie’nin umurunda değildir. Zaten ne gerçekte Charlie Rouke diye birisi vardır ne de onu oynayan kızın romantizme ayıracak vakti.
Ne yazık ki Charlie, kısa zamanda Cain için bir şeyler hissetmenin kaçınılmaz olduğunu ve bu hislerin karşılıksız olmayabileceğini keşfeder. Fakat kendisinin ne işlere bulaştığını öğrendiğinde Cain’i kaybetmek, kendisini bekleyen her türlü cezadan daha acı verici olacaktır.

Diğer Kitaplar